Tvarkaraščiai
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Administracinė informacija
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Pirmas

          Lapkričio 13 dieną mūsų mokyklos šeštokai "krikštijo" penktokus, o tiksliau, surengė jiems pirmąjį egzaminą, kurio metu buvo patikrintos lietuvių kalbos, kūno kultūros, dailės, matematikos, gamtos ir žmogaus, technologijų, muzikos, anglų kalbos bei istorijos žinios ir gebėjimai.  Pavaduotoja ugdymui ir šeštokų vadovė Rasa Augustienė pristatė naują „mokytojų“ (šeštokų) komandą. Kiekvienas mokytojas iš savo dalyko buvo paruošęs užduotis penktokams. Visą veiklą stebėjo buvusi penktokų pradinių klasių mokytoja Kristina Budriuvienė, penktokų klasės vadovė Valda Kravčenkienė ir pavaduotoja ugdymui Rasa Augustienė. Stebėtojai, įvertinę visas pastangas, paskelbė, kad penktokai yra pasirengę toliau žengti pažinimo keliu ir siekti gerų rezultatų. Renginys baigėsi prie vaišių stalo. Visi, tiek „mokytojai“, tiek mokiniai, jautėsi puikiai (informacija ir nuotraukos pavduotojos ugdymui Rasos Augustienės).

alt alt alt

 

            Lapkričio 14 dieną 5-10 klasių mokiniai kartu su muzikos mokytoja, vyko į interaktyvų edukacinį projektą „Muzikos pamoka su Martynu Levickiu“.  Projekte dalyvavo 5-10 klasių mokiniai iš Tauragės apskrities. Vyko netradicinė, interaktyvi pamoka, kurios metu Martynas Levickis kartu su pamokos dalyviais bandė atsakyti į tokius klausimus kaip: „Kas yra muzika? “, „Kaip suprasti muziką? Kaip ją išgirsti ir suprasti?“, „Kokia yra muzikos atsiradimo ir užrašymo istorija?“, „Kaip daromi muzikos įrašai dabar ir anksčiau?“, „Kaip gimsta muzikos ir kitų menų sintezės?“ Pamokoje buvo naudojamos įvairios technologijos, rekvizitai, video ir audiomedžiaga – tai, kas padeda efektyviai iliustruoti pamokos turinį bei įtraukti visus pamokos dalyvius, o patys mokiniai galėjo pabandyti sukurti muzikos instrumentus iš keisčiausių daiktų. Tarp laimingųjų, kurie pateko ant scenos ir gavo puikius Martyno Levickio prizus, buvo ir mūsų mokyklos mokinė Armanda Urpšaitė. Visi grįžome pasipildę savo „bagažą“ naujomis žiniomis ar įtvirtinę jau žinomas (informacija ir nuotraukos mokytojos K.Martinaitytės-Glinskienės).

alt alt

 

 

   Lapkričio 10 d. Maironio literatūros muziejuje Kaune vyko respublikinis moksleivių skaitovų konkursas, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos 10 klasės mokinys Gražvydas Stanevičius. Konkursui jį rengė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Danutė Sabonaitienė. Gražvydas tapo vienu iš šio konkurso I-ojo etapo nugalėtoju ir pateko į II-ąjį turą.

      Linkime jam sėkmingo pasirodymo ir kitame konkurso etape!

Alina Birgiolaite-Staneviciene nuotrauka. Alina Birgiolaite-Staneviciene nuotrauka. Alina Birgiolaite-Staneviciene nuotrauka.

 

 

         Lapkričio 9 dieną mūsų mokyklos muzikos kabinete vyko tikra klasikinės muzikos fiesta pagal projektą „Muzika visiems“. Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos studentas,  pianistas, respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas  Matas Kaženauskas jauniesiems klausytojams paruošė programą, sudarytą iš fortepijono muzikos aukso fondo kūrinių. Grodamas F. Šopeno, S. Rachmaninovo, S. Prokofjevo ir kitų kompozitorių šedevrus, Matas sekė nuostabią pasaką apie įspūdingą fortepijono ir klasikinės muzikos pasaulį. Įdomios kompozitorių gyvenimo istorijos atgijo skambant muzikai, kurios su dideliu susidomėjimu ir smalsumu klausėsi mūsų mokyklos mokiniai (informacija ir nuotraukos muzikos mokytojos K. Martinaitytės-Glinskienės).

 alt alt

 

       Iškart po atostogų mūsų mokyklos mokiniai leidosi svarstyti svarbių klausimų apie Europą. Lapkričio 6 dieną Jurbarko švietimo centras visas rajono mokyklas sukvietė į renginį "Europos pusryčiai: nuo kultūros iki saugumo – kas svarbu kiekvienam europiečiui". Renginio metu vyko aktyvi diskusija, kurioje dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės administracijos atstovai, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius, Rytų Europos studijų centro direktorius, politologas Linas Kojala, diskusijų moderatorius, LRT žurnalistas Juras Jankevičius. Diskusijos metu buvo aptartos tokios problemos kaip emigracija, pabėgėlių ekspancija, valstybių ekonominės krizės. Kalbėta ir apie jaunimo galimybes Europos Sąjungoje. Už informatyvų ir kritinį mąstymą skatinantį renginį dėkojame organizatoriams: LR Užsienio reikalų ministerijai, Jurbarko r. savivaldybei, Jurbarko švietimo centrui (informacija ir nuotrauka mokytojos E. Gečaitės).

alt

 
Daugiau įrašų...