Tvarkaraščiai
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Administracinė informacija
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Pirmas

      Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centras informavo, kad 2018 m. vasario 16-ąją dieną XIV-ajame sveikatingumo bėgime, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti, dalyvavo ir mūsų mokyklos jaunieji sportininkai, vadovaujami lengvosios atletikos būrelio vadovo Antano Domeikos: Deividas Barzdaitis, Gytis Bauža, Nidijus Kasparavičius, Ilja Dolgačiov, Vilis Vasiliauskas, Rėjus Juozaitis, Lukas Sutkaitis ir Laimonas Kasparavičius.

alt

 

     Mokiniams atostogaujant mokyklos pedagogai daug dėmesio skiria kvalifikacijos tobulinimui, planavimo dokumentams, metodinei veiklai. Vasario 20 d. skyrėme gerosios patirties sklaidai apie mokinių veiklą pamokoje aktyvinančius, bendradarbiavimą skatinančius  metodus. Mokytojai dalijosi praktinės veiklos patirtimi, kokie metodai padeda skatinti mokinių mokymosi motyvaciją, kaip mokome aktyviai bendradarbiauti, pristatyti veiklas, įsivertinti. Mūsų mokytojai nuolat ieško naujovių, jas išradingai taiko pamokose, dalijasi vienas su kitu tuo, kas pavyksta (informacija ir nuotraukos direktorės I. Oičenkienės).

alt alt

alt alt

 

          Geltona, žalia ir raudona – tai trys spalvos, kurios mums vis primena, kas mes, iš kur atėjome ir kur einame. Vasario 15 dienos pamokos buvo kitokios nei kiekvieną ketvirtadienį. Į dalykus mokytojai kūrybiškai integravo Lietuvos valstybės šimtmečio temą ir nuotaiką. Per ketvirtą pamoką visi mokyklos mokiniai ir mokytojai susirinko II aukšto fojė. Visi darniai sugiedojome savo valstybės himną. Trijų spalvų vėliavas tvirtai laikė Martynas, Armandas ir Eligija. Bibliotekininkė Elena Vizbarienė pateikė istorinius faktus apie atkurtos nepriklausomos Lietuvos gimimą prieš 100 metų. Buvo įvertinti ir klasių pristatyti kūrybiniai darbai „Trispalvė kitaip“. Penktokų darbas pelnė originaliausios idėjos, o aštuntokų – daugiausiai įdėto darbo nominacijas, nors komisijos narės direktorė Irena Oičenkienė, socialinė pedagogė Valda Kravčenkienė ir Sniežana Šašienė prisipažino, kad vertinti darbus buvo labai sunku, nes visų klasių kūrybiniai darbai atlikti su meile ir kruopščiai. Pradinukams buvo padėkota už 100 pagamintų vėliavėlių. Po apdovanojimų už dalyvavimą konkursuose, projektuose ir olimpiadose mokytojai ir mokiniai išėjo į lauką prie šimtmečio akmens ir dainavo lietuvių liaudies dainą „Už žalių miškelių“, o tuo tarpu pradinukai papuošė mokyklos aplinką savo pagamintomis trispalvėmis. Palinkėję vieni kitiems gražios Vasario 16-osios šventės šeimose ir turiningų bei saugių atostogų, išsiskirstėme su puikia nuotaika (informacija pavaduotojos ugdymui R. Augustienės, nuotraukos direktorės I. Oičenkienės).

alt alt

alt alt

alt alt

 

            Vasario 13 d. Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje įvyko rajoninė technologijų olimpiada. Mūsų mokyklos mokiniai sėkmingai atstovavo mūsų mokyklai ir pelnė prizines vietas. Tekstilės programoje 9-10 klasių amžiaus grupėje I-oji vieta atiteko 10 kl. mokinei Ringailei Urbaitei (mokytoja Žydrūnė Matukaitienė). Konstrukcinių medžiagų programoje 7-8 klasių amžiaus grupėje II-oji vieta atiteko 8 kl. mokiniui Renaldui Skrickiui  (mokytojas Juozas Budzinauskas). Jiems skirti padėkos raštai ir atminimo dovanos (informacija ir nuotrauka mokytojos Ž. Matukaitienės).

Sveikiname Ringailę ir Renaldą bei jų mokytojus su puikiais rezultatais!

alt

 

        Vasario 16-osios išvakarėse, pasitinkant savo atkurtos valstybės 100-metį, sulaukėme puikios dovanos. Rajono tarybos narys Donatas Jackis, labdaros ir paramos fondo "Švieskime vaikus" ambasadorius mūsų rajone, kartu su seniūnu Valentinu Kucinu nudžiugino atvežta dovana – 6 komplektais tautinių rūbelių, kuriais pasipuoš per įvairius renginius mūsų ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai. Dovaną pasikvietėmė priimti trečiokus, kurie po atostogų perduos tautinius rūbelius darželinukams. Vasario 16-ajai skirtame koncerte keletas ikimokyklinukų jau buvo pasipuošę dovanotais tautiniais rūbais. Nuoširdžiai dėkojame fondui "Švieskime vaikus" už šią dovaną.

 alt alt

altalt

 
Daugiau įrašų...