Tvarkaraščiai
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Administracinė informacija
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Pirmas

          Gegužės 25 d. pradinių klasių mokiniai išvyko į turiningą ir įdomią ekskursiją. Kartu su mokytojomis jie aplankė Hugo Šojaus muziejų ir dvarą, įsikūrusį Šilutėje. Muziejuje vaikams buvo surengta labai įdomi edukacinė pamoka apie raštą ir popieriaus gamybą, mokiniai spausdino raštą, gamino popierių, rašė ant molinių ir vaškinių lentelių. Taip pat susipažino su Hugo Šojaus gyvenimo istorija. Po muziejaus mūsų laukė Ventės ragas - ornitologijos stotis, kur buvome supažindinti su paukščių žiedavimu, turėjome galimybę paleisti į laisvę sužieduotus paukščius, aplankėme švyturį, bei Ventės muziejų. Savo kelionę linksmi ir laimingi, pasisėmę naujų žinių užbaigėme ant Rambyno kalno (informacija ir nuotrauka mokytojos N.Padvelskytės-Putramentienės).

alt

 

       Saulėtą gegužės 25-osios rytmetį visus darželinukus, jų tėvelius ir auklėtojas į darželio kiemą sukvietė iš tolimų kraštų atplaukęs kapitonas Flintas (Smiltės mamytė Sigita), pranešdamas žinią, kad tolimoje saloje yra paslėptas piratų lobis. Iš norinčių keliauti ieškoti lobio susidarė penkios komandos, kurioms Flintas padalino žemėlapius su salos koordinatėmis. Po linksmos mankštos, įveikdamos įvairiausias kliūtis, komandos priartėjo prie paslaptingos salos, kurioje, išsprendę gudrų galvosūkį, surado paslėptą lobį... Dėkojame tėveliams, radusiems laiko kartu su vaikais dalyvauti renginyje  ir suteikusiems vaikučiams daug džiugių emocijų (informacija ir nuotraukos B.Kuklierienės).

alt alt

alt alt

 

         Gegužės 23 dieną mokykloje buvo vykdomos kasmetinės evakuacijos pratybos. Praėjusiais metais jos buvo rengiamos imituojant kilusį mokyklos patalpose gaisrą ir dar prie tvenkinio buvo rodoma mokiniams, kaip gelbėtį skęstantįjį, o šiemet buvo imituojamas padėtas sprogmuo ir po sutartinio signalo visi išėjo iš mokyklos pastatų, rinkosi lauko krepšinio aikštelėje ir stebėjo Jurbarko rajono savivaldybės Jurbarko sveikatos biuro darbuotojų rodomus veiksmus, suteikiant pirmąją pagalbą įvairiose situacijose nukentėjusiems žmonėms. Žmogaus saugos mokytojas E. Mankus, organizavęs šias pratybas, dar parodė, kaip užgesinti nedidelį gaisro židinį. Dėkojame sveikatos biurui už labai reikalingą pamoką ir dovanas (informacija ir nuotraukos direktorės I. Oičenkienės).

alt alt

alt alt

 

 

       Gegužės 24 d. mūsų mokyklos aštuntokai dalyvauja tarptautiniame TIMSS tyrime.

    Tarptautinės švietimo pasiekimų vertinimo asociacijos (angl. IEAInternational Association of the Evaluation of Educational Achievement) inicijuotas Tarptautinis matematikos ir gamtos mokslų gebėjimų tyrimas (angl. TIMSSTrends in International Mathematics and Science Study) vykdomas kas ketverius metus. Juo tiriami ketvirtos ir aštuntos klasės mokinių matematikos ir gamtos mokslų pasiekimai, jų kaita ir pasiekimus lemiantys socialiniai, ekonominiai ir kultūriniai veiksniai.

Linkime jiems susikaupimo, rimto darbo, kad kuo sėkmingiau atliktų visas užduotis.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „timss 2016“

 

        Dar kartą informuojame, kad gegužės 22 d., nuo 11 val., bus matuojamos mokyklinės aprangos tiems mokiniams, kuriems reikia naujų. Pirmiausiai bus matuojama darželyje (priešmokyklinukai, 1 ir 2 klasės), o nuo 11.45 val. - mokykloje. Kviečiame tų mokinių tėvelius/globėjus dalyvauti matuojant. Bus galimybė įsigyti iš karto aprangą, jei tiks dydis. Primename, kad džemperis būtinai turi būti su mokyklos emblema (jas reikia užsisakyti atskirai).

 

 
Daugiau įrašų...