Positive SSL
Tvarkaraščiai
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Administracinė informacija
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Pirmas

         Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. kovo 27 d. įsakymu Nr. V-279 bei LR švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 5 d. įsakymu Nr. V-986 šioje internetinėje svetainėje yra paskelbta mokyklos direktorės Irenos Oičenkienės 2018 m. veiklos ataskaita. Informuojame, kad per 10 dienų mokyklos bendruomenė turi teisę pateikti pasiūlymus, pastebėjimus. Juos siųsti el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

       Jau dvidešimt metų sausio mėnesį aidi skautiškų dainų konkursas “Gražių dainelių daug girdėjau”, skirtas brolio Felikso Šakalio, vieno iš skautiško judėjimo Lietuvoje atkūrimo iniciatorių bei lyderių, gimtadieniui paminėti. Konkurse kasmet dalyvauja per 200 įvairiausio amžiaus dainininkų. Šis renginys – ne tik būdas skautams pademonstruoti savo talentus ne tik prie skautiško laužo, bet ir vienas didžiausių Lietuvos skautijos bendruomenės renginių. "Dar mūsų dainos neišdainuotos, dar mūsų laukia gerieji darbai,” – skamba žodžiai Lietuvos skautijos himne, todėl šiemet gražių dainelių klausytis rinkosi skautai iš visos Lietuvos dvidešimtąjį kartą. Buvo renkami geriausi dainininkai keturiose amžiaus grupėse bei skautiškų šeimų kategorijoje. Konkurse puikiai pasirodė ir Tauragės krašto Karšuvos daugovės skautai iš mūsų mokyklos. Konkurse debiutavę „vilkiukai“ Gabrielė Glinskaitė, Karolina Glinskaitė, Martynas Šašys ir Oskaras Urpšas atliko lietuvių liaudies dainą „Naujienos“. Ant scenos surengę teatralizuotą pasirodymą viešviliečiai savo amžiaus grupėje pelnė aukščiausio laipsnio I-osios vietos diplomą. "Vilkiukai" ir jų muzikos vadovė Kristina Martinaitytė-Glinskienė gavo ir specialųjį prizą nuo Lietuvos universitetų moterų asociacijos. Skautų ansamblių kategorijoje I-ojo laipsnio diplomu buvo apdovanotos ir mūsų skaučių Viltės Strikaitės, Teklės Kucinaitės, Ugnės Kuniauskaitės, Armandos Urpšaitės ir Miglės Šašytės ansamblis. Merginos atliko lietuvių liaudies dainų kompoziciją. Skautės konkurse dalyvauja jau trečius metus ir nuolat pelno prizines vietas. Merginos sulaukė ir didelio žiūrovų palaikymo, buvo apdovanotos žiūrovų prizais (informacija ir nuotraukos skautų vadovės E. Gečaitės).

Sveikiname mūsų daininguosius skautus, konkursui jiems padėjusią pasirengti muzikos mokytoją Kristiną Martinaitytę-Glinskienę ir skautų vadovę Eglę Gečaitę!

alt alt

 

          Sausio 11 d. mokykloje vyko Laisvės gynėjų dienos minėjimas. Jau nuo 8 val. ryto mokykla prisidėjo prie respublikinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Akcijos metu mokyklos languose sužibo atminties žvakelės, liudijančios kraupius sausio 13 d. įvykius, o ant mokytojų ir mokinių krūtinių įsegtos neužmirštuolės nešė žinią, jog šiuos įvykius prisimena kiekvienas lietuvis. Sausio 13 dienos įvykiams atminti buvo parengtas informacinis stendas, 6, 9 ir 10 klasių mokiniai turėjo „Laisvės pamoką“ . Dešimtokai pamokos metu klausėsi pasakojimo, žiūrėjo dokumentinį filmą, diskutavo. 9 klasės mokiniai pamokos metu sausio 13 dienos įvykius perteikė kurdami koliažus, o 6 klasės mokiniai prie istorijos kabinete parengto stendo atliko skaitymus, kuriais prisiminė sausio 13-osios naktį žuvusiuosius prie televizijos bokšto (informacija ir nuotraukos mokytojos E. Gečaitės).

alt alt

 

       Mūsų mokyklos jaunieji miško bičiuliai, paraginti vadovės Vaidos Jakaitytės, padedami technologijų mokytojo Juozo Budzinausko ir aktyvios pagalbininkės ir patarėjos Irenos Petrošienės atsiliepė į Jurbarko miesto seniūnijos kvietimą ir papuošė netradicinę eglutę Jurbarke, skverelyje prie "Liukso" kavinės. Ji kartu su kitų rajono įstaigų ir įmonių kūrybingai papuoštomis eglutėmis džiugino jurbarkiečius ir miesto svečius. Pasibaigus šventėms savivaldybėje buvo padėkota visiems akcijos dalyviams (informacija ir nuotraukos direktorės I. Oičenkienės).

alt alt

 

       Gruodžio 21 dieną visus mokyklos ir miestelio bendruomenės narius kvietėme į tradicinį kalėdinį koncertą-karnavalą „Pasaka aukštyn kojom“ ir pasistengėme sugrąžinti visus susirinkusius į pasaką. Koncerto-karnavalo programoje klausėmės darželinukų, mokyklos choro, mažųjų ir vyresniųjų skautų bei moterų ansamblio „Vėtrungė“ dainų, matėme „Vėjuko“ šokius, grožėjomis Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokių kolektyvo „Šypsena“ (vadovė Jolanta Telišauskienė) net keturiais šokiais, o koncertinius numerius keitė 5-10 klasių vaidinimai tema “Pasaka aukštyn kojom“.  Visos klasės pademonstravo didžiulį kūrybiškumą ir išradingumą „apverčiant pasakas aukštyn kojomis“. Čia sutikome kitokius „Pelenės“, „Trijų paršiukų“, „Septynių nykštukų ir snieguolės“ herojus, stebėjome „tikrą“ grybų karą, matėme septynių vilkiukų ir ožkos iškeltos dilemos sprendimą, „Pagranduko“ kelionę. Kad vaidinimai būtų linksmi ir lydimi audringų žiūrovų plojimų buvo įdėta labai daug klasių vadovų pastangų. Ačiū jiems. Renginį vedė dvi pasakų veikėjos: Miegančioji Gražuolė (Viltė Strikaitė) ir Snieguolė (Teklė Kucinaitė). Sceną apipavidalino ir papuošė Sniežana Šašienė. Kad ir kokiais ginčais, žaidimai ar intrigomis prasidėjo apverstos pasakos, visi jų herojai galiausiai sutarė, linkėjo vieni kitiems geros kloties naujais metais ir gražių, jaukių bei šiltų švenčių (informacija pavaduotojos ugdymui R. Augustienės, nuotraukos R. Sinkuvienės).

alt alt alt alt

alt alt

alt alt

alt alt

alt alt

 

 
Daugiau įrašų...