Tvarkaraščiai
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Administracinė informacija
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Pirmas

            Balandžio 24-28 dienomis kviečiame visų mokinių tėvelius (globėjus) į "Atvirų durų savaitės" veiklas mūsų mokykloje. Savaitės programa:

Balandžio 24 d., pirmadienis - tėvų, globėjų lankymasis pamokose, neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimuose.

Balandžio 25 d., antradienis, nuo 13.00 val. 5-7 klasių mokiniams ir jų tėveliams, globėjams biologijos kabinete vyks sveikos mitybos popietė "Sveikos mitybos piramidė moko teisingai maitintis", o 16 val. informaciniame centre - bendras tėvų, globėjų ir pedagogų informacinis susirinkimas (tema.- mokyklos išorės vertinimo rezultatai, mokinių sveikatingumas).

Balandžio 26 d., trečiadienis, nuo 12 val. pradinių klasių mokinių popietė "Būk saugus kelyje", o nuo 13 val. - individualios konsultacijos su dalykų mokytojais.

Balandžio 27 d., ketvirtadienis, nuo 17 val. informaciniame centre - protų mūšis "Gyvenimo margumynai" (komandą sudaro 2 mokiniai, klasės vadovas ir 2 tėveliai, globėjai).

Balandžio 28 d., nuo 9 val.- netradicinio ugdymo diena "Diena kitaip 2017" (visose veiklose kviečiami dalyvauti kartu su vaikais tėveliai, globėjai).

           Maloniai kviečiame bendrauti ir bendradarbiauti, aktyviai dalyvaujant visose veiklose!

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „mokykla, tėvai, vaikai“

 

       Kaip ir kasmet pavasarį mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvauja tvarkant mūsų gyvenamąją aplinką, įsijungdama į akciją "Darom". Penktadienį, nuo 8.30 val., pradedame tvarkymo darbus: 8-10 klasių mokiniai kartu su pasieniečiais tvarkys Nemuno pakrantes, 7 kl. mokiniai kartu su miškininkais darbuosis Kalvelių girininkijos teritorijoje, o šeštokai - Jūravos girininkijoje. 5 klasės mokiniai tvarkys Viešvilės upelio pakrantes, parką prie tvenkinio. Pradinukai darbuosis mokyklos ir darželio teritorijose. Visiems sėkmingo darbo, geros nuotaikos ir tinkamo darbui oro!

 

      Jurbarko rajono savivaldybė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Nacionaliniu egzaminų centru dėl dalyvavimo Nacionaliniame mokinių pasiekimų patikrinimo (toliau NMPP) veiksmo tyrime "Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo (diagnostinių ir standartizuotų testų) organizavimas ir vykdymas savivaldybėje 2017 m." Savivaldybės mokyklų mokinių pasiekimų vertinimui bus panaudoti NMPP vertinimo įrankiai (testai) 2, 4, 6 ir 8 klasių mokiniams: 2 kl. - skaitymo, rašymo ir matematikos diagnostiniai testai, 4 kl. - skaitymo, rašymo, matematikos ir pasaulio pažinimo standartizuoti testai, 6 kl. - skaitymo, rašymo ir matematikos testai ir 8 kl. - skaitymo, rašymo, matematikos, gamtos mokslų ir socialinių mokslų testai. Testų vykdymas mokykloje pradedamas balandžio 19 d. ir baigiamas gegužės 5 d. pagal Nacionalinio egzaminų centro patvirtintą grafiką.

      Ugdymo aplinkos ir kokybės (mokyklos aplinkos, mokyklos klimato, sukuriamos pridėtinės vertės ir kt. rodiklių apskaičiavimui ir vertinimui bus panaudoti klausimynai (4, 6 ir 8 klasėms).

     

 

        Kovo mėn. pabaigoje 6-9 klasių atstovai rinkosi į aštuntokų organizuojamą renginį „Nemigo naktis mokykloje“. Renginio vedėjos Giedrė ir Beatričė pasveikino visus susirinkusius ir pakvieti pažaisti susipažinimo žaidimą. Čia reikėjo ne tik sugalvoti būdvardį, prasidedanti ta pačia raide kaip ir vardas, bet ir prisiminti bei įvardinti visų draugų vardus ir sugalvotus būdvardžius. Susiskirstę į grupes, dalyviai turėjo atlikti daug įvairių kūrybinių užduočių. Komandos pagal duotą temą turėjo sugalvoti vaidinimą ir suvaidinti. Urtė, Miglė ir Giedrė mokė visus šokti šiuolaikinį šokį. Po varginančių repeticijų visi džiuigai jį sušoko. Viena užduotis keitė kitą. Sporto salėje buvo žaidžiami įvairūs sportiniai žaidimai. Po aktyvios veiklos komandos buvo kviečiamos pramankštinti savo protą ir parodyti žinias „Auksinio proto“ konkurse. Kiekviena komanda labai stengėsi atlikti užduotis, nes surinkusių daugiausiai taškų (saldainių) laukė prizai. Gerokai po vidurnakčio norintys ir turintys dar jėgų ir toliau žaidė sporto salėje, o kiti įsikūrę patogiai žiūrėjo filmus. „Nemigo naktis“ pralėkė greitai, turiningai ir linksmai (informacija ir nuotraukos mokytojos A. Rusinavičiutės).

alt alt

 

             Kasmet siekdami ugdyti jaunosios kartos atsakingą požiūrį į supančią aplinką ir skatinti akademiko prof. Tado Ivanausko pradėtos gamtosauginės veiklos tęstinumą, Generalinė miškų urėdija visoje Lietuvoje organizuoja akciją „Paukščiai grįžta namo“. Šiais metais jaunosios kartos kūrybingumui ugdyti akcijos koordinatoriai pasiūlė ne tik pagaminti ir savo urėdijoje iškelti inkilus paukščiams, bet ir susirungti kuriant floristinius paveikslus iš gamtinių medžiagų tema „Paukščiai grįžta namo“. Mūsų mokyklos jaunųjų miško bičiulių būrelio „Atžalynas“ narės Gabrielė Gabrielaitytė ir Samanta Barzdaitytė, paragintos būrelio vadovės Vaidos Jakaitytės bei būrelio globėjos Irenos Petrošienės, pasiryžo sukurti floristinį paveikslą iš gamtinių medžiagų, kurį pavadino „Sugrįžusių gervių šokis“. Savo sukurtą kompoziciją mergaitės kovo 27 dieną pristatė Jurbarko miškų urėdijoje. Trylikai miškininkų apžiūrėjus ir įvertinus visus rajono jaunųjų miško bičiulių būrelių floristinius paveikslus paaiškėjo, kad mūsų būrelio narių sukurtas paveikslas laimėjo II-ąją vietą rajone, o autorės buvo apdovanotos Jurbarko miškų urėdijos įsteigtais prizais. Po apdovanojimų visi į akciją susirinkę gamtos mylėtojai pasiėmę savo atsivežtus inkilus patraukėme į šilelį, esantį netoli Jurbarko miškų urėdijos ir kartu su miškininkais iškėlėme inkilus sparnuočiams. Už pagalbą, patarimus, menines mintis, idėjos įgyvendinimą bei šiltą priėmimą kultūros centro patalpose, kuriant floristinį paveikslą iš gamtinių medžiagų, nuoširdžiai dėkojame rankdarbių būrelio „Adatėlė“ vadovei Sniežanai Šašienei, kuri noriai mums pagelbėjo.

Mokyklos bendruomenė sveikina Gabrielę ir Samantą su gražiu laimėjimu ir dėkoja vadovėms Vaidai ir Sniežanai už idėjas, pagalbą ir palaikymą! Ir džiaugiamės, kad šis puikus kūrybinis darbas papuoš mokyklą.

alt alt

alt

 
Daugiau įrašų...