Tvarkaraščiai
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Administracinė informacija
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Pirmas

         Lapkričio 16-ąją minima Tarptautinė tolerancijos diena. Šių metų dienos simbolis – ranka. Prevencinės grupės „Taškas“ narės gamino plakatus, kuriais papuošė antrojo aukšto foje. Joms talkino 6 klasės mokiniai, nuspalvindami plakatus. Piešiant plakatus vyko diskusija apie pagalbą kitokiems, apie tai, kaip kaip reikia priimti žmogų toks, koks jis yra. Aptarėme nepakantumo, netolerancijos atvejus mokykloje, klasėse, visuomenėje, aiškinomės tolerancijos ribas. Visi nusprendėme, jog tolerancija yra mūsų pačių rankose (informacija ir nuotraukos socialinės pedagogės Valdos Kravčenkienės).

alt  alt

 

               Šių metų lapkričio 16 dieną grupė vyresniųjų klasių mokinių pasinaudojo kvietimu ir išvyko į Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Kęstučio motorizuotą pėstininkų batalioną Sakalinėje. Tą dieną Mechanizuotos pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Kęstučio batalione vyko Atvirų durų diena visuomenei. Į išvyką vykome kartu su Smalininkų Lidijos Meškaitytės mokyklos mokiniais. Atvykusius mus pasitiko Mechanizuotos pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Kęstučio bataliono civilių ir kariškių bendradarbiavimo vyriausiasis specialistas viršila Darius Stanaitis. Jis mus supažindino su karių tarnybos sąlygomis, parodė kovinę bataliono techniką, įrangą, ginkluotę. Susitikime sužinojome daug informacijos apie bataliono istoriją, jo susikūrimą ir veiklą. Apžiūrėjome teritoriją, lankėmės gyvenamosiose patalpose, muziejuje. Turėjome galimybės pažiūrėti ginklus, juos pakilnoti. Išvyka mums patiko ir viliamės, kad kuris nors iš mūsų mokinių pasirinks kario profesiją (informacija ir nuotraukos socialinės pedagogės, mokinių ugdymo karjerai koordinatorės V.Kravčenkienės).

alt  alt

alt         alt

 

         Lapkričio 17-ąją mokykloje buvo organizuotos priešgaisrinės saugos pratybos. Imitavus gaisrą mokyklos patalpose, buvo atlikti visi reikalingi veiksmai, evakuoti iš klasių mokiniai, darbuotojai. Susirinkę sporto salėje aptarėme, kaip reikia elgtis kilus ekstremaliam atvejui mokykloje, kokie turi būti visų veiksmai. Direktorė I.Oičenkienė pasidžiaugė, kad mokiniai jau geba tvarkingai, drausmingai evakuotis iš patalpų į nurodytą vietą. Tuo metu gaisrininkai atliko numatytus veiksmus, lokalizuodami gaisro židinį. Kartu su kolegomis iš Jurbarko, Smalininkų, Kidulių ir Vilkyškių darbavosi ir mūsų miestelio gaisrininkai savanoriai. Tokios pratybos labai reikalingos, kad ištikus nelaimei nekiltų panika ir kiekvienas žinotų, kaip turi elgtis, ir papildo mokinių žinias, kurias jie įgyja per "Žmogaus saugos" užsiėmimus (informacija ir nuotraukos direktorės I.Oičenkienės).

alt alt

alt alt

 

            Žaidimai ir vaikystė neišskiriami. Nėra vaikų, kurie nenorėtų žaisti, nebandytų lenktyniauti, varžytis. Trečiadienį mūsų mokyklos pradinukai dalyvavo estafečių varžybose “Būsiu sveikas ir stiprus.“ Mokiniai turėjo galimybę palenktyniauti su draugais, kūrybiškai panaudoti turimus įgūdžius ir fizinius gebėjimus, mokėsi laikytis žaidimo taisyklių. Sporto salė aidėjo nuo vaikų balsų. Pasibaigus sportinei popietei visi iki vieno patyrę džiaugsmą, emocinį pasitenkinimą išskubėjo į namus (informacija mokytojos R.Neverauskienės, nuotraukos mokytojos K.Budriuvienės).

alt alt

 

         Lapkričio 6–10 d. d. mokykloje lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Danutė Sabonaitienė ir bibliotekininkė Elena Vizbarienė organizavo literatūrinę–meninę savaitę, skirtą Maironio 155–osioms gimimo metinėms. Dailės pamokose mokiniai konkursui paruošė piešinius pagal Maironio eiles, piešė poeto portretus. Muzikos pamokose klausėsi dainų pagal Maironio sukurtus eilėraščius, taip pat ruošėsi literatūrinei popietei, kuri įvyko lapkričio 9 d. Popietės metu 5–10 klasių mokiniai skaitė Maironio eiles, žiūrėjo dokumentinio filmo apie Maironį ištraukas. 9 kl. mokinys Gražvydas Stanevičius su istorijos mokytoja Egle Gečaite paruošė ir klasės draugams mokyklos muziejuje pristatė rašinį „Maironio reikšmė lietuvių tautai“ . Pristatymas yra nufilmuotas. Piešinių konkurso prizininkais tapo 5 kl. mokinės Gabija Lučinskaitė, Neda Kvietkutė ir 4 kl. mokinė Justina Paliakaitė. Lapkričio 10 d. atstovai iš 5–10 klasių varžėsi mini protmūšyje „Mes žinome apie Maironį“. Geriausias žinias parodė šeštokė Teklė Kucinaitė, aštuntokė Gabrielė Gabrielaitytė ir dešimtokė Ringailė Urbaitė. 7 kl. mokinė Miglė Šašytė parengė pristatymą „Gėlės Maironio eilėraščiuose“ (informacija bibliotekininkės E.Vizbarienės, nuotraukos mokytojos V.Jakaitytės).

alt  alt

 alt alt

 
Daugiau įrašų...