Tvarkaraščiai
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Administracinė informacija
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Pirmas

           Rugsėjo 1 d. mokyklinis autobusas atveš pagal poreikį vaikus į Rugsėjo 1-osios šventę. Prašytume susisiekti su vairuotoju Artūru. Apytiksliai Leipgiriuose autobusas bus 9.15 val., Antupiuose - 9.25 val., Kalveliuose - 9.30 val. Į Jūravą autobusas atvyks 9.40-9.45 val. Tėveliams, dar neparašiusiems prašymų pavežti vaikus į mokyklą ir iš jos šiais mokslo metais, reikia pas mokyklos sekretorę parašyti prašymus.

 

    Kviečiame visus vaikus, jų tėvelius, globėjus į mokslo metų pradžios šventę, Rugsėjo 1-ąją. Laukiame jūsų mokykloje 10 val.

                 Mišios už naujuosius mokslo metus Viešvilės bažnyčioje rugsėjo 3 dieną, sekmadienį,  12 val.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „rugsėjo pirmosios šventė“

 

    *Visus mokykloje dirbančius pedagogus kviečiame rugpjūčio 30 d., nuo 10 val., į pirmąjį šių mokslo metų Mokytojų tarybos posėdį.

     *Mokiniai, kurie per vasarą neatidirbo socialinių valandų (2), tvarkydami mokyklos aplinką, kviečiami per likusias dienas iki mokslo metų pradžios tai padaryti.

      *Psichologė Sandra Dambrauskienė nuo spalio mėn. tėvelius, norinčius patobulinti tėvystės įgūdžius ir žinias, kviečia prisijungti prie tėvų ugdymo programos STEP (plačiau apie programą galima sužinoti internetiniame puslapyje www.stepgrupes.lt . Susidomėję iki rugsėjo 10 d. turi užsiregistruoti el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba tel. 8 650 17732. Užsiėmimai nemokami, vyks Viešvilėje.

 

    Rugpjūtis tradiciškai primena, kad vasara, atostogos jau netrukus baigsis, tačiau apsisukęs metų ratas artina naujų mokslo metų pradžią: netruks prabėgti savaitė ir mokyklinis skambutis vėl pakvies mokinius į klases, o mažuosius - į darželio grupes. Galim pasidžiaugti, kad šiais mokslo metais vėl sulauksime nemažo būrio pačių mažiausiųjų: į darželį ateis 26 ikimokyklinukai ir 9 priešmokyklinukai. Mokinių skaičius šiek tiek sumažėjo, nes į bendruomeninius namus Smalininkuose persikelia viena vaikų globos namų šeimyna. Iš viso turėsime 117 mokinių: 45 pradinukus ir 72 mokinius, besimokančius pagal pagrindinio ugdymo programą. Per vasarą iš pagrindų buvo suremontuota mokyklos valgykla (remonto darbus atliko VšĮ "Kretingos maistas"), iš savivaldybės skirtomis lėšomis buvo atnaujintos mokyklos II aukšto grindys, pakeistos kabinetų, sporto salės durys. Mokyklos aptarnaujantis personalas rūpinasi, kad jus visus sutiktų švarios, tvarkingos patalpos. Mokinių tarybos pradėtą įrengti poilsio-žaidimų kambarį baigė įruošti pedagogai. Tad mokykla jau pasirengusi naujiesiems mokslo metams ir laukia savo vaikų.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „rugsėjo pirmoji mokykloje“

 

      Vilniaus kino festivalis "Kino pavasaris" jau ketvirtus metus, padedamas rėmėjų, organizuoja nemokamus gero kino seansus įvairiuose Lietuvos miestuose (rečiau miesteliuose). Šį projektą vykdo "Kino karavanas". Šiemet jis užsuko ir į Viešvilę, kad galėtų mūsų miestelio vaikams (o kartu ir visai šeimai) padovanoti nemokamą kino seansą. Buvęs mūsų mokyklos mokinys, koordinuojantis šį projektą, Rimantas Oičenka miestelio kultūros centro salėje pristatė du filmus, šiais metais rodytus kino festivalio programoje: trumpametražį "Kaukai" ir "Moliūgėlio gyvenimas". Vaikams šie filmai buvo puiki atostogų dovana, kurią suorganizavo miestelio biblioteka ir kultūros centras (informacija I.Oičenkienės, nuotraukos A.Sinkaus).

alt alt

 
Daugiau įrašų...