Administracinė informacija
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Duomenų bazė
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Lankytojai
Pirmas

         Rugsėjo 18 dieną 5 ir 8 klasių mokiniai leidosi į išvyką. Puikią vasarišką dieną lankėmės Tauragėje įsikūrusiame Taurų  parke. Išvykos metu mokiniai išbandė savo fizinę jėgą, bendravimo, darbo komandoje įgūdžius, ugdė atsakomybę. Smagu buvo stebėti, kuomet mokiniai  priėmė sprendimus, kaip įveikti priešakyje laukiančias kliūtis. Kai kam įlipti į medį buvo didelis iššūkis, kai kas to padaryti neišdrįso, aukščio baimė buvo stipresnė. Papramogavę ir linksmai praleidę popietę leidomės namo. Už pavežėjimą norime padėkoti Skalvijos vaikų globos namams bei šauniems tėveliams Redai Šašienei, Alinai Valaitienei bei Remigijui Paulikui (informacija mokytojos E. Gečaitės, nuotraukos V.Kravčenkienės).

alt alt

 

 

         Rugsėjo 13 dieną Jurbarko rajono Viešvilės pagrindinėje mokykloje vyko renginys „Fizinio aktyvumo skatinimas vaikams ir jaunimui“ pagal Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro projektą. Šio renginio tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą, nes mokiniai vis dažniau laisvalaikį leidžia pasyviai, daug laiko praleidžia prie IKT, todėl kyla vis didesnė grėsmė jų fizinei ir emocinei sveikatai. Fizinis aktyvumas labai naudingas mokyklinio amžiaus vaikams, padeda gerinti mokymosi pasiekimus, sukoncentruoti dėmesį, susikaupti, įvertinti savo galimybes. Fizinis aktyvumas taip pat siejamas ir su kita sveikatai palankia elgsena  – sveika mityba, nerūkymu ir kitais sveikos gyvensenos įpročiais. Ketvirtadienio rytą 1-4 klasių mokiniai su savo mokytojomis rinkosi į darželio salę, kur jų laukė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Ramutė Mineikienė. Ji pradinukus supažindino su vaikų įgimta savybe judėti, t. y. nuolatiniu troškimu veikti, būti aktyviam, išreikšti save per įvairią veiklą. Vėliau sveikatos specialistė Ramutė visus pakvietė pasimankštinti. Mankštą pradėjo sparčiu delniukų patrynimu, kad būtų pažadinama nervų sistema, vėliau perėjo prie ausyčių pratimo. Toliau sekė kaklo, pečių juostos, krūtinės ląstos, liemens, klubų, kojų ir pėdų mankšta. Pasimankštinę mokiniai susiskirstė į komandas ir dalyvavo įvairiose judrumo estafetėse. Renginio pabaigoje vaikai išsakė savo nuomonę apie  labiausiai jiems patikusius rytinės mankštos elementus ir pažadėjo nuo šiol savo rytus pradėti aktyviai. Visi dalyviai galėjo pasimėgauti gaiviomis ir energijos suteikiančiomis Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtomis valgomomis dovanėlėmis. Norint skatinti fizinį aktyvumą nereikia labai didelių pastangų ar išlaidų - tereikia puikios nuotaikos ir noro judėti (informacija ir nuotraukos sveikatos priežiūros specialistės R. Mineikienės).

alt alt

 

              Ar praktinės žinios vertingesnės nei teorinės? Verslo pasaulio atstovai neretai akcentuoja, jog užsitikrinti darbo vietą rinkoje paprasčiau profesinį išsilavinimą turintiems asmenims. Amatą turinčių ir praktines žinias pritaikyti gebančių žmonių poreikis auga vis sparčiau, todėl profesinio mokymo įstaigų populiarumas taip pat didėja. Šių metų, rugsėjo 13 d. vyresnieji mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo renginyje apie profesinį ugdymą Jurbarke. Jurbarkas – vienas iš dešimties respublikos miestų, kuriame startavo edukacinių-pramoginių renginių ciklas „PROFESINIS MOKYMAS – TAVO ATEITIES KARJERA!“ Renginio metu mokiniai buvo supažindinami su profesinio mokymo ateities perspektyvomis, karjeros galimybėmis, verslo įmonėse naudojamomis inovatyviomis technologijomis bei sėkmės pavyzdžiais (informacija ir nuotraukos karjeros ugdymo koordinatorės mokykloje V. Kravčenkienės).

alt alt

 

          Rugsėjo 3 d. į mokyklos kiemą skambutis sukvietė visus: mokytojus, mokinius, jų tėvelius, broliukus, sesutes ir kitus artimuosius. Ši šventė svarbi ne tik mokyklos bendruomenės nariams, bet ir kitiems Viešvilės miestelio gyventojams. Skaisčiai švietusi saulė dar priminė prabėgusios vasaros dienas, tačiau pakelta virš mokyklos valstybinė vėliava ir sugiedotas himnas priminė, kad pirmoji rudens šventė jau atėjo. Simboline knyga ir jos sklaidomais lapais vedėjos Viltė, Ugnė ir Armanda ragino atsisukti į knygą, skaityti ją, pamilti ir suprasti jos reikšmę. Į bibliotekas sugrįžti ir pasinerti į paslaptingą bei įdomų knygų pasaulį kvietė mokyklos bibliotekininkė Elena Vizbarienė ir miestelio bibliotekos vedėja Vilija Platonovienė. Miestelio klebonas Kęstutis Pajaujis kalbėjo apie Bibliją kaip apie jėgų ir ramybės šaltinį žmogui. Mokyklos direktorė Irena Oičenkienė pasidžiaugė atjaunėjusiu mokyklos mokytojų kolektyvu pristatydama naujas mokytoja: Mildą Šiugždienę, matematikos mokytoją, ir Jurgitą Eidokaitienę, pradinių klasių mokytoją. Ji linkėjo visiems susitelkimo, dar didesnio bendruomeniškumo ir kantraus darbo bei įdomios veiklos, įveikiant visus švietimo iššūkius (informacija pavaduotojos ugdymui R. Augustienės, nuotraukos A. Sinkaus).

alt alt

alt alt

alt alt

 

    Tradiciškai prieš pradėdami naujuosius mokslo metus mokyklos pedagogai rinkosi į mokytojų tarybos posėdį, kuriame apžvelgė, kas labiausiai pavyko praėjusiais mokslo metais, kokios naujovės ir iššūkiai laukia visos mokyklos bendruomenės 2018-2019 m.m., kokius uždavinius įgyvendinsime, kokie pokyčiai įvyko per vasarą ir kitus aktualius klausimus. Prieš posėdį susirinko ir kiti mokyklos darbuotojai, pasveikinome bendradarbius su asmeniniais ir pedagoginio darbo jubiliejais (informacija ir nuotraukos direktorės I. Oičenkienės).

alt

alt alt

 
Daugiau įrašų...